TOP 5 LOKALIZACJI W KRAKOWIE

Kraków, kulturalna stolica Polski, oferuje kilka dzielnic, które zapewniają doskonałą jakość życia i szereg udogodnień. Oto pięć najlepszych lokalizacji do życia w Krakowie. To tu warto rozważyć zakup nieruchomości lub wynajem mieszkania.

1. Stare Miasto

Życie w historycznym sercu krakowskiego Starego Miasta oferuje wyjątkowe i tętniące życiem doświadczenie. Obszar ten znany jest z urokliwych brukowanych uliczek, pięknej architektury i bliskości zabytków kultury, takich jak Rynek Główny. Chociaż życie na Starym Mieście może być droższe, wygoda i atmosfera sprawiają, że jest to atrakcyjny wybór dla tych, którzy lubią życie w mieście i chcą być blisko głównych atrakcji. Pisząc o Starym Mieście nie sposób nie wspomnieć o inwestycji Angel Wawel, jako najlepszego adresu do życia.

2. Kazimierz Kraków

Kazimierz, dawna dzielnica żydowska, przekształcił się w modną i artystyczną dzielnicę. Zachowuje swój historyczny urok, z dobrze zachowanymi synagogami i tradycyjną żydowską architekturą, oferując jednocześnie żywą atmosferę z tętniącą życiem sceną nocną, eklektycznymi kawiarniami i galeriami sztuki. Na styku Kazimierza i Starego Miasta w Krakowie powstał prestiżowy kompleks Angel Stradom – enklawa ciszy i spokoju w samym centrum wielkomiejskiego życia. Warto sprawdzić tę konkretną lokalizację myśląc o wynajmie apartamentu czy zakupie nieruchomości. 

3. Nowa Huta

Nowa Huta stanowi kontrast dla historycznych dzielnic miasta. Zbudowane w czasach komunizmu, to zaplanowane socjalistyczne miasto łączy przestronne tereny zielone z funkcjonalistyczną architekturą.

4. Podgórze

Położone na południowym brzegu Wisły Podgórze to rozwijająca się dzielnica, która w ostatnich latach przeszła znaczącą rewitalizację. Oferuje mieszankę historycznego uroku, nowoczesnych inwestycji i terenów zielonych.

5. Bronowice

Bronowice to dzielnica mieszkaniowa położona na północny zachód od centrum Krakowa. Oferuje spokojne i podmiejskie środowisko życia, będąc jednocześnie w zasięgu miejskich udogodnień. Obszar ten charakteryzuje się terenami zielonymi, parkami i obiektami rekreacyjnymi, dzięki czemu jest idealny dla rodzin i miłośników przyrody.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

  1. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Angel Management sp. z o.o z siedzibą w Krakowie, ul. Sukiennicza 8/U7, 31-069 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000521451, REGON: 123195050, NIP: 6762479607 (dalej: Administrator lub Spółka). Wskazujemy, że Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych Osobowych z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: rodo@putz.pl lub listownie na dane wskazane powyżej. We wszelkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy o kontakt na ww. adres e-mailowy.
czytaj więcej