10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO KORZYSTAĆ Z BIURA NIERUCHOMOŚCI

Jeśli chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość, być może zastanawiasz się, czy należy udać się do agencji nieruchomości lub spróbować przeprowadzić proces na własną rękę. Chociaż jest to z pewnością możliwe, to istnieje wiele istotnych powodów, dla których warto rozważyć pracę z agentem.

Pomoc agenta nieruchomości w Polsce staje się coraz bardziej popularna, dlatego też chcemy przedstawić zakres w którym agent nieruchomości może udzielić Wam pomocy.

1. Wycena nieruchomości

Jest to jeden z najważniejszych aspektów przy sprzedaży czy wynajmie nieruchomości. Doświadczony agent nieruchomości posiadając rozeznanie na rynku, ustali cenę która będzie odpowiednio konkurencyjna, a nieruchomość nie będzie czekała latami na klientów.

2. Proces sprzedaży/wynajmu

Agent nieruchomości pomoże w skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów, przeprowadzi odpowiednią weryfikacje nowych lokatorów oraz będzie towarzyszył u notariusza, co zaoszczędzi sprzedającemu dodatkowych sytuacji stresujących.

3. Negocjacje

Agent nieruchomości jest doświadczonym sprzedawcą, przeprowadzi on dla Was trudne negocjacje dążąc do finalizacji transakcji tak aby obydwie strony były usatysfakcjonowane.

4. Narzędzia pracy

Współpracując z agentem można liczyć na profesjonalną promocję nieruchomości. Agent zorganizuje sesję zdjęciową oraz Home Staging, promowanie Waszej nieruchomości będzie odbywało się na kilku płaszczyznach w tym samym czasie, co na własna rękę może okazać się kosztowne i czasochłonne.

6. Weryfikacja

Jednym z ważniejszych zadań agenta nieruchomości jest pełna weryfikacja przy sprzedaży lub wynajmie. Agent weryfikuje stan prawny nieruchomości, a w przypadku najmu sprawdza historię klienta oraz weryfikuje jego zatrudnienie. W Angel Management o bezpieczny wynajem dba Simpl.rent, który zapewnia ochronę, wygodę oraz oszczędności na wszystkich etapach najmu.

7.  Prezentacja nieruchomości

Agent nieruchomości przeprowadzi prezentacje w sposób kreatywnej sprzedaży, umiejętnie podkreśli pozytywne aspekty nieruchomości oraz zadba, aby klienci już od pierwszej wizyty poczuli się jak w domu.

8. Określenie potrzeb

Agent nieruchomości dokładnie przeprowadzi wywiad o Twoich potrzebach i znajdzie dla Ciebie wymarzone mieszkanie.

9. Dostęp do zasobów

Pośrednicy mają dostęp do szerokiego zakresu zasobów, które mogą pomóc w zakupie lub sprzedaży nieruchomości bardziej wydajnie i skutecznie. Obejmuje to dostęp do kompleksowych baz danych dostępnych nieruchomości, narzędzi marketingowych, które pomogą Ci sprzedać nieruchomość, oraz profesjonalnych sieci, które pomogą Ci połączyć się z innymi profesjonalistami z branży.

10. Pakiet usług

Agent nieruchomości współpracuje z wieloma osobami oraz firmami, by móc udzielić Ci pomocy od strony prawnej, sprzedażowej oraz marketingowej. Współpracując z biurem nieruchomości, uzyskujesz pomoc przy przygotowaniu mieszkania, przeprowadzeniu procesu sprzedaży lub najmu, dokładną weryfikację najemcy oraz nieruchomości. Współpracując z biurem nieruchomości można również skorzystać z usługi zarządzania najem, dzięki któremu, agencja zaopiekuje się Twoja nieruchomością przez cały czas trwania umowy najmu.

Podsumowując, praca z agencją nieruchomości może zapewnić wiele korzyści przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Mają wiedzę i doświadczenie, dostęp do zasobów, mogą zaoszczędzić czas, zapewniają wiedzę marketingową i oferują wiedzę prawną i finansową. Jeśli rozważasz zakup lub sprzedaż nieruchomości, zachęcamy do kontaktu z agencją nieruchomości, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak mogą pomóc Ci osiągnąć swoje cele.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

  1. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Angel Management sp. z o.o z siedzibą w Krakowie, ul. Sukiennicza 8/U7, 31-069 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000521451, REGON: 123195050, NIP: 6762479607 (dalej: Administrator lub Spółka). Wskazujemy, że Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych Osobowych z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: rodo@putz.pl lub listownie na dane wskazane powyżej. We wszelkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy o kontakt na ww. adres e-mailowy.
czytaj więcej