Wynajem

Jesteś właścicielem nieruchomości i zależy Ci na sprawnej i kompleksowej obsłudze Twojej umowy najmu? Szukasz mieszkania na wynajem w najlepszych lokalizacjach Krakowa i Wrocławia? Zapraszamy do współpracy.

Proces wynajmu

Konsultacja i wycena nieruchomości

Porozmawiajmy przy kawie. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach. Przygotujemy wycenę Twojej nieruchomości i zaplanujemy kolejne kroki.

Zaprezentujemy Twoje mieszkanie w wyjątkowy sposób. Zajmiemy się home stagingiem, profesjonalną sesją zdjęciową oraz stworzeniem atrakcyjnej oferty. Doradzamy w kwestii wyposażenia nieruchomości pod kątem przyszłych najemców.

Prezentowanie nieruchomości

Dokładamy wszelkich starań, aby wyróżnić Twoją nieruchomość. Korzystając z obszernej bazy danych i najlepszych kanałów promowania nieruchomości. Podczas prezentacji dbamy o każdy detal: zapach, światło, kwiaty. To sprawi, że Twoje mieszkanie będzie zachwycać.

Starannie dobieramy potencjalnych najemców i negocjujemy najlepsze warunki umowy. Wspólnie z naszym działem prawnym przygotowujemy umowę najmu oraz koordynujemy cały proces związany z przygotowaniem i przekazaniem mieszkania dla najemcy.

Chcesz zgłosić nam swoją nieruchomość lub zlecić poszukiwanie?
Nic prostszego!