Angel City Wrocław

W pobliżu Starego Miasta, na obrzeżach Przedmieścia Oławskiego, przy ul. Walońskiej powstaje Angel City. To wyjątkowe miejsce stanowi doskonałe połączenie wielkomiejskiego stylu z przestrzenią do odpoczynku. Angel City oferuje piękne i przyjazne przestrzenie, które stwarzają idealne warunki do życia, dzięki bliskości terenów rekreacyjnych i wrocławskiego rynku.

Apartamenty

Komfort mieszkańcom zapewni m.in. przestronne lobby z całodobową ochroną, centrum fitness i strefa SPA, czy dostęp do miejsc postojowych dla gości. Przewidziano również stacje ładowania pojazdów elektrycznych, rowerownie oraz pokój zabaw dla dzieci. Dla wygody mieszkańców na parterze apartamentowca powstaną także lokale usługowe.

Ponadto mieszkańcy będą mogli cieszyć się kojącym działaniem zieleni. Odnajdziemy ją na wewnętrznym dziedzińcu jak i na części dachów, gdzie powstaną klimatyczne kompozycje zieleni wraz z drzewami. Angel City oferuje bezkompromisową wygodę życia oraz połączenie piękna, oryginalności oraz innowacyjności.

Sąsiedztwo

Budynek sąsiaduje z malowniczym nadbrzeżem rzeki Oławy, zapewniając najwyższy komfort życia w centrum Wrocławia. Angel City dzieli zaledwie kilkuminutowy spacer od Mostu Grunwaldzkiego, czy Kampusu Politechniki Wrocławskiej.
Prowadzony przez miasto proces rewitalizacji Przedmieścia Oławskiego sprawia, że obszar ten staje się jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji, z bogactwem lokalnych udogodnień oraz sukcesywnie odnawianymi kamienicami. Angel City oferuje połączenie natury i miasta tętniącego życiem, wyznaczając tym samym nowy standard miejskiego stylu życia.