Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż!

Mieszkanie | Sprzedaż | Kraków, ul. św. Wawrzyńca

1 500 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 000 PLN
Cena za m2
27 777 PLN
Powierzchnia
54 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1 /
Numer oferty
132/12059/OMS

Opis

Oferujemy na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 54 m², idealne pod inwestycję, zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie zostało sprytnie podzielone na dwie niezależne kawalerki, każda z osobnym wejściem z wspólnego korytarza. To wyjątkowe rozwiązanie pozwala na komfortowe wynajmowanie obu lokali jednocześnie.
Szczegóły oferty:
- Lokalizacja: Krakowski Kazimierz, centrum kulturalne i rozrywkowe miasta, pełne klimatycznych kafejek, restauracji i zabytków
- Powierzchnia całkowita: 54 m²
- Piętro: 1 piętro w nowoczesnym budynku z windą
- Układ mieszkania:
  - Dwie niezależne kawalerki
  - Każda kawalerka wyposażona w:
    - Osobną łazienkę z prysznicem
    - Aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem
    - Przestrzeń mieszkalną i sypialną
- Cena: 1 500 000 PLN
 
Opis nieruchomości:
Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, który oferuje wysoki standard wykończenia oraz bezpieczeństwo. Lokalizacja na Kazimierzu zapewnia wyjątkowy klimat i dostęp do licznych atrakcji kulturalnych, jak również do infrastruktury miejskiej. Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybkie przemieszczanie się po całym Krakowie.
Idealne pod inwestycję:
Podział mieszkania na dwie kawalerki sprawia, że jest to doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości do wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego. Dzięki niezależnym wejściom i pełnemu wyposażeniu każdej z kawalerek, można maksymalizować zyski z wynajmu.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację mieszkania.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zainwestuj w nieruchomość o wysokim potencjale na krakowskim Kazimierzu.

Dodatkowe informacje

Winda
Tak
Ochrona
Tak
Teren ogrodzony
Tak

Zapytaj o ofertę

  1. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Angel Management sp. z o.o z siedzibą w Krakowie, ul. Sukiennicza 8/U7, 31-069 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000521451, REGON: 123195050, NIP: 6762479607 (dalej: Administrator lub Spółka). Wskazujemy, że Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych Osobowych z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: rodo@putz.pl lub listownie na dane wskazane powyżej. We wszelkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy o kontakt na ww. adres e-mailowy.
czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM